QNAP RAM-32GDR4ECT0-UD-3200 memory module
RAM-32GDR4ECT0-UD-3200?UK - 4711103082782
QNAP RAM-32GDR4ECT0-UD-3200 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 288-pin DIMM ECC
- Brand
- QNAP HW
- Product code
- RAM-32GDR4ECT0-UD-3200?UK
- SKU
- AP5IVV4ZPSY89
- EAN/GTIN
- 4711103082782
- PC 32 GB DDR4
- 288-pin DIMM 1 x 32 GB
- ECC
€731.01
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
32GB, DDR4, ECC, 3200MHz, UDIMM
QNAP RAM-32GDR4ECT0-UD-3200. Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB, Internal memory type: DDR4, Memory clock speed: 3200 MHz, Memory form factor: 288-pin DIMM, ECC
| Features | |
|---|---|
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |