HP 16GB DDR5 (1x16GB) 5600 DIMM ECC REG Memory memory module
760N2AA - 197029371911
HP 16GB DDR5 (1x16GB) 5600 DIMM ECC REG Memory
- Brand
- HP
- Product code
- 760N2AA
- SKU
- GWZ1G3X0IWPXZ
- EAN/GTIN
- 197029371911
€1699.56
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
16GB DDR5 (1x16GB) 5600 DIMM ECC REG Memory
HP 16GB DDR5 (1x16GB) 5600 DIMM ECC REG Memory. Internal memory type: DDR5, Memory form factor: 262-pin SO-DIMM
| Features | |
|---|---|
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Weight & dimensions | |
| Width | 133.3 mm |
| Depth | 31.2 mm |
| Height | 1.27 mm |
| Weight | 17 g |
| Packaging data | |
| Package width | 158.8 mm |
| Package depth | 234.9 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 32101602 |
| Country of origin | Malaysia, Switzerland, Taiwan |