Epson ELPLP87 projector lamp
V13H010L87 - 8715946544380
Epson Lamp - ELPLP87
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L87
- SKU
- 9P9628387TVJ1
- EAN/GTIN
- 8715946544380
- UHE
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€97.79
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
Lamp - ELPLP87
Epson Lamp - ELPLP87. Lamp type: UHE, Brand compatibility: Epson, Compatibility: PowerLite 520, 525W, 530, 535W, BrightLink 536Wi, Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | PowerLite 520, 525W, 530, 535W, BrightLink 536Wi |
| Lamp type | UHE |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 154 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 0.42 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |