Epson ELPLP85 projector lamp
V13H010L85 - 8715946545226
Epson Lamp - ELPLP85
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L85
- SKU
- UV3TP9SSSJTRP
- EAN/GTIN
- 8715946545226
- UHE
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€122.91
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
Lamp - ELPLP85
Epson Lamp - ELPLP85. Lamp type: UHE, Brand compatibility: Epson, Compatibility: Epson EH-TW6600W, EH-TW6600, Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Epson EH-TW6600W, EH-TW6600 |
| Lamp type | UHE |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 0.44 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 240 pc(s) |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross height | 15.8 cm |
| Products per pallet layer | 30 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 30 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 240 pc(s) |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet height (UK) | 15.8 cm |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |