Epson ELPLP64 projector lamp
V13H010L64 - 8715946492438
Epson Lamp - ELPLP64
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L64
- SKU
- TAMGFULX3HMU6
- EAN/GTIN
- 8715946492438
- Service life of lamp: 3000 h
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€224.21
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
Lamp - ELPLP64
Epson Lamp - ELPLP64. Service life of lamp: 3000 h, Brand compatibility: Epson, Compatibility: EB-D6155, EB-D6250, Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EB-D6155, EB-D6250 |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 138 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Package height | 139 mm |
| Package weight | 0.322 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 360 pc(s) |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross height | 181.8 cm |
| Products per pallet layer | 30 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 30 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 360 pc(s) |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet height (UK) | 181.8 cm |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |