Epson ELPLP94 projector lamp
V13H010L94 - 8715946629438
Epson ELPLP94
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L94
- SKU
- W7EH73RFB554C
- EAN/GTIN
- 8715946629438
- UHE
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€142.46
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
ELPLP94
Epson ELPLP94. Lamp type: UHE, Brand compatibility: Epson, Compatibility: EB-1780W, EB-1781W, EB-1785W, EB-1795F, Country of origin: Philippines
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EB-1780W, EB-1781W, EB-1785W, EB-1795F |
| Lamp type | UHE |
| Country of origin | Philippines |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 0.283 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |