Epson ELPLP93 projector lamp
V13H010L93 - 8715946614021
Epson ELPLP93
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L93
- SKU
- U3GDN18L9ARL5
- EAN/GTIN
- 8715946614021
- 400 W
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€290.71
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
ELPLP93
Epson ELPLP93. Bulb power: 400 W, Brand compatibility: Epson, Compatibility: EPSON EB-G7200W, EB-G7400U, EB-G7900U EB-G7905U, Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EPSON EB-G7200W, EB-G7400U, EB-G7900U EB-G7905U |
| Bulb power | 400 W |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 160 mm |
| Package depth | 195 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 0.68 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 300 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |