Epson ELPLP92 projector lamp
V13H010L92 - 8715946606750
Epson ELPLP92
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L92
- SKU
- XLEB6UC0ZNRV2
- EAN/GTIN
- 8715946606750
- UHE 268 W
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€97.01
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
ELPLP92
Epson ELPLP92. Lamp type: UHE, Bulb power: 268 W, Brand compatibility: Epson, Compatibility: BrightLink 696Ui/697Ui BrightLink Pro 1450Ui/1460Ui, Country of origin: China
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | BrightLink 696Ui/697Ui BrightLink Pro 1450Ui/1460Ui |
| Bulb power | 268 W |
| Lamp type | UHE |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 0.5 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |