Epson ELPLP91 projector lamp
V13H010L91 - 8715946606743
Epson ELPLP91
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L91
- SKU
- MUV0C004I8K56
- EAN/GTIN
- 8715946606743
- UHE
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€97.01
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
ELPLP91
Epson ELPLP91. Lamp type: UHE, Brand compatibility: Epson, Compatibility: Powerlite 680/685W BrightLink 685Wi/695Wi, Country of origin: Philippines
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Powerlite 680/685W BrightLink 685Wi/695Wi |
| Lamp type | UHE |
| Country of origin | Philippines |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 0.452 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 220 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |