Epson ELPLP90 projector lamp
V13H010L90 - 8715946606736
Epson ELPLP90
- Brand
- Epson
- Product code
- V13H010L90
- SKU
- 0Z0YCE504OSB4
- EAN/GTIN
- 8715946606736
- UHE 215 W
- Brand compatibility: Epson
- 1 pc(s)
€97.01
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
ELPLP90
Epson ELPLP90. Lamp type: UHE, Bulb power: 215 W, Brand compatibility: Epson, Compatibility: EB-675W EB-675Wi EB-680Wi EB-670, Country of origin: Philippines
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | EB-675W EB-675Wi EB-680Wi EB-670 |
| Bulb power | 215 W |
| Lamp type | UHE |
| Country of origin | Philippines |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 155 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 0.436 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |