dbramante1928 CB20CCBL7270 USB cable
CB20CCBL7270 - 5711428072702
dbramante1928 CB20CCBL7270 USB cable USB 2.0 2 m USB C Black
- Brand
- DBramante1928
- Product code
- CB20CCBL7270
- SKU
- 0YEM4EO1U4KX6
- EAN/GTIN
- 5711428072702
- 2 m
- USB C Male
- USB 2.0 Fast charging USB Power Delivery (USB PD) 240 W
- Black
- 1 pc(s)
€35.59
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
Re-charge IT - Cable - Braided - 2m USB-C/USB-C 240W
dbramante1928 CB20CCBL7270. Cable length: 2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Fast charging | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 2 m |
| Width | 65 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 70 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |