Lenovo 4X71Q25456 memory module
4X71Q25456 - 195892103646
Lenovo 4X71Q25456 memory module 32 GB LPDDR5X
- Brand
- Lenovo
- Product code
- 4X71Q25456
- SKU
- GUSRP961KDCV8
- EAN/GTIN
- 195892103646
- 32 GB 7500 MHz LPDDR5X CAMM
- A cost-effective way to improve your computer's performance
€468.24
(Inc. VAT)
Sold Out
(Delivery 2-4 working days)
Product Info
ThinkPad 32 GB 7500 MHz LPDDR5X CAMM
Lenovo 4X71Q25456. Component for: Laptop, Internal memory: 32 GB, Internal memory type: LPDDR5X, Memory clock speed: 7500 MHz
The ThinkPad 32 GB 7500 MHz LPDDR5X CAMM memory upgrades the standard memory capacity in select PCs, improving performance and enhancing the PC's ability to run more programs simultaneously.
| Features | |
|---|---|
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | LPDDR5X |
| Memory clock speed | 7500 MHz |
| Component for | Laptop |
| Compatible products | ThinkPad P1 Series-P1 G7 |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Weight & dimensions | |
| Width | 77.8 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 35 g |
| Packaging data | |
| Package width | 157 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 17 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package type | Box |